1

Kampanie reklamowe Google Ads

Pozycjonowanie sklepów

Audyt SEO

Google Ads

Przygotowujemy skuteczne kampanie reklamowe PPC (ang.pay-per-click), które pozwolą Ci błyskawicznie osiągnąć założone cele biznesowe. Bogate doświadczenie Grupy TENSE w projektowaniu strategii marketingowej Google Ads oraz precyzja w doborze słów kluczowych sprawiają, że nasi klienci szybko zwiększają zasięgi swoich ofert. Jest wiele korzyści, które osiągniesz dzięki zaplanowanej przez nas kampanii reklamowej. Do najważniejszych należy zaliczyć:

  • informacje o Twoich produktach lub usługach będą widoczne na samym szczycie, nad organicznymi wynikami wyszukiwania,
  • stworzenie krótkich, ale zindywidualizowanych treści, które sprawią, że potencjalni nabywcy będą chętniej klikać w reklamę,
  • wykonanie remarketingu, który będzie skutecznie przypominał o Tobie niezdecydowanym konsumentom (dzięki treściom lub zdjęciom produktów dotrzesz do osób, które były na Twojej stronie, jednak nie dokonały zakupu).

Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć sprzedaż w sklepie online, czy zależy Ci na przyciągnięciu klientów na stronę firmy budowlanej – Google Ads to rozwiązanie dla Ciebie. Opcja remarketingu doskonale sprawdza się w świecie konsumentów zmęczonych agresywnymi reklamami. Dobrze zaprojektowana kampania PPC to potężne narzędzie, które możesz dostosować do swojego budżetu i planów biznesowych. W Grupie TENSE przygotowaliśmy setki spersonalizowanych strategii, które zwiększyły zasięg stron internetowych, przekładając się m.in. na wyższy wskaźnik konwersji. Zrealizowaliśmy w ten sposób zarówno krótko, jak i długoterminowe cele naszych klientów. Precyzyjny dobór słów kluczowych sprawia, że Twoja usługa lub produkt trafiają wyłącznie do osób bezpośrednio tym zainteresowanych. To świetna propozycja dla przedsiębiorstw, których sprzedaż rośnie sezonowo.

Doświadczenie i wiedza pozwalają nam na tworzenie planów promocji online i remarketingu, które odnoszą sukces. Jeśli szukasz skutecznego, ale elastycznego pod względem ceny narzędzia – kampanie reklamowe Google Ads i remarketing to propozycje dla Ciebie. Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub zamów bezpłatną wycenę. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz rozliczenie za efekty. Zapraszamy!

Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.
ul. Wolsztyńska 5
60-361 Poznań