1

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie stron internetowych

Audyt SEO

Pozycjonowanie sklepów

Postaw na profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych z Grupą TENSE! Proponujemy usługę szytą na miarę, idealnie dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu. Dzięki niej zwiększysz sprzedaż i zwielokrotnisz swoje zyski.

Nasi specjaliści opracują dla Ciebie plan kompleksowych działań, dzięki którym sklep będzie lepiej oceniany przez algorytmy Google i użytkowników. Najważniejsze korzyści, jakie przyniesie Ci realizowany przez nas plan SEO, to m.in.:

  • większa przejrzystość strony, która przełoży się na poprawę jej pozycji w wynikach wyszukiwania,
  • skuteczny link builiding usprawni proces pozycjonowania strony, która szybciej znajdzie się w TOP 10 dla najważniejszych słów kluczowych,
  • witryna wypełniona dobrej jakości treścią (o którą zadbamy) oraz jednocześnie wyświetlona w reklamach na Facebooku i w Google Ads przełoży się na wzrost liczby odwiedzin potencjalnych klientów.

Działania naszego zespołu sprawią, że struktura Twojej witryny będzie bardziej czytelna, a poruszanie się po niej łatwiejsze. Dzięki temu algorytmy Google lepiej ją ocenią, a to przyczyni się do podniesienia pozycji sklepu w wynikach wyszukiwania.

Korzystając z najnowszych narzędzi do analizy, znajdujemy słowa kluczowe najczęściej wpisywane przez internautów, szukających produktów z danej branży. Doświadczenie w branży i znajomość wciąż zmieniających się zasad SEO pozwala nam na precyzyjnie dobranie tych najlepszych pod pozycjonowanie danego sklepu. Im silniejsza konkurencja, tym lepsza musi być strategia zwiększania widoczności strony. Na szczęście w Grupie TENSE wiemy, jak radzić sobie z takimi wyzwaniami.

Jeśli nie jesteś pewien, czy inwestycja w optymalizację strony przyniesie Ci oczekiwane korzyści – skontaktuj się z nami! Odpowiemy na Twoje pytania i sporządzimy dla Ciebie bezpłatną wycenę. Efekty naszej pracy ocenisz dzięki szczegółowym raportom, które sporządzamy dla klientów. Jednak wiedz, że w miarę konsekwentnego pozycjonowania rezultaty zobaczysz nie tylko „na papierze”, ale w realnych wzrostach sprzedaży oraz liczbie odwiedzin. Optymalizację stron i sklepów internetowych planujemy zgodnie z założeniami strategii marketingowej i Twoimi możliwościami budżetowymi. Sprawdź nas!

Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.
ul. Wolsztyńska 5
60-361 Poznań